Panel Çit Nedir?

Panel çit, adından da anlaşılacağı üzere çitlerin paneller halinde uygulanabilir çit yapısıdır. Bu özelliği ile alışılagelmiş sabit çit sistemlerinden farklıdır. Montajı ve taşınması daha kolaydır. Sökülerek farklı yerlerde tekrar kullanılabilir. Panel mantığı sayesinde, bahçenizde veya çevrili alanlarınızın değişen yüksekliklerine uyum sağlar.

Panel çit, beton, toprak, duvar, kademeli zemin veya duvar gibi her türlü zemine kolayca uygulanabilir. Çelik malzeme üzerine özel uygulanmış kaplama sayesinde, doğa şartlarına uyumlu ve uzun ömürlüdür. Bahçeniz veya çevrelemek istediğiniz alanınız için, birçok renk ve form arasından dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Panel çit, bahçeleriniz veya diğer alanlarınıza izinsiz girebilecek şahıslar, sokak hayvanları, yabani hayvanlar gibi birçok sorunu ortadan kaldırmanıza yardımcıdır.

Panel Çit Avantajları Nelerdir?

  • Panel çit, her türlü zemine monte edilebilir. Monte ve demonte işlemleri diğer çit sistemlerine kıyasla daha kolaydır. Demonte edilen çitler başka alanlarda kullanılabilir.
  • Panel çit, farklı kalınlık ve göz aralığı ile üretilebilir. Paslanma ve diğer doğal şartlara karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
  • Panel çit, istenilen renkte uygulanabilir. Bahçeler için görsel kalite ve yatırım değeri sağlar.
  • Panel çit, bahçeler veya diğer çevrili alanlar için her türlü izinsiz girişle mücadelede önemli bir güvenlik aracıdır.
  • Panel çit, alışılagelmiş diğer çit türlerine kıyasla daha ekonomiktir.

Peyzaj Panel Çit Uyguladığımız İl ve Bölgeler

Kocaeli - İzmit İstanbul, Ankara, Eskişehir, Adapazarı - Sakarya, Bursa, Bilecik, Bolu, Zonguldak, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale başta olmak üzere tüm Türkiye'de bahçe panel çit çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Panel Fiyatları Nedir?

Panel çit fiyatları, panel çitin uygulanacağı zeminler ve uzunluk gibi durumlara göre değişebilmektedir. Bahçeniz veya herhangi bir uygulama alanını panel çit ile çevirme fiyatı almak için bize İletişim sayfamız üzerindeki bilgiler üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bahçenizin etrafını çitle çevirmek mi istiyorsunuz?

İletişime geçin!