Kocaeli - İzmit Otomatik Sulama Sistemleri
Kocaeli - İzmit Otomatik Sulama Sistemleri
Kocaeli - İzmit Otomatik Sulama Sistemleri

Otomatik Sulama Sistemi Nedir?

Otomatik çim/bahçe sulama sistemi, bahçelerinizde veya diğer bitkilendirilmiş alanlarınızı sulamak için bizzat uğraşmadan, herhangi bir personele ihtiyaç duymadan, sulama işleminin istenilen zaman ve miktarlarda otomatik olarak yapılmasını sağlayan sistemdir.

Otomatik Sulama Sistemi Nasıl Çalışır?

Otomatik sulama sistemi boruları yüzey altına yerleştirilir. Sistem, selenoid vanalar üzerinden istenilen boru hattı üzerindeki su geçişini kontrol eder ve suyu sulama sisteminin son aşamasındaki çıkış başlıklarına verir. Çıkış başlıkları sprey sulama veya damla sulama gibi farklı türlerde olabilir. Sprey uçlar çim, ağaç vb. alanları sulamak için kullanılır, damla sulama uçları ise çim dışında bitkilendirilmiş alanlar için tercih edilebilir. Bu iki sulama başlığı aynı otomatik sulama sistemi içerisinde kullanılabilir.

Otomatik Sulama Sistemi Avantajları Nelerdir?

  • Otomatik sulama sistemi, bahçenizi sizin veya bir personelin sulama zorunluluğunu ortadan kaldırır, bahçeniz boyunca hortumla dolaşmak zorunda kalmazsınız.
  • Otomatik sulama sistemi, siz bahçenizden uzak olduğunuzda da sulama işlemine devam eder.
  • Otomatik sulama sistemi, süre ve miktarın bitkilere göre otomatik ayarlandığı bir sistem olduğundan fazla veya az sulama gibi sorunları ortadan kaldırır. Su tasarrufu sağlar.
  • Otomatik sulama sistemi, bahçe ve bitkilerin saha sağlıklı, uzun ömürlü, daha güzel görünümlü olmasını sağlar. Bu sayede mülkünüze hem görsel kalite sağlar hem de maddi değerini arttırır.

Otomatik Sulama Sistemi Çalışması Uyguladığımız İl ve Bölgeler

Kocaeli - İzmit İstanbul, Ankara, Eskişehir, Adapazarı - Sakarya, Bursa, Bilecik, Bolu, Zonguldak, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale başta olmak üzere tüm Türkiye'de bahçe peyzaj otomatik sulama sistemi çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Otomatik Sulama Sistemi Fiyatları Nedir?

Otomatik sulama sistemi fiyatları, sulama yapılacak bölgenin genişliği, bölgedeki bitkilerin farklılığı üzerinde değişiklik göstermektedir. Bahçeniz veya herhangi bir uygulama alanında otomatik sulama sistemi fiyatı almak için bize İletişim sayfamız üzerindeki bilgiler ile ulaşabilirsiniz.

Otomatik sulama sistemi çalışmasına mı ihtiyacınız var?

İletişime geçin!