Kocaeli - İzmit Peyzaj Bahçe Bitkilendirme Uygulamaları
Kocaeli - İzmit Peyzaj Bahçe Bitkilendirme Uygulamaları
Kocaeli - İzmit Peyzaj Bahçe Bitkilendirme Uygulamaları

Bitkilendirme Nedir?

Bitkilendirme, iç veya dış mekan bahçe ve alan düzenlemelerindeki, ilgili alanın teknik ve tasarımsal ihtiyaçlarına ve müşteri isteğine göre uygun bitkilerle donatılmasını kapsar.

Peyzaj çalışmasının yapılacağı bahçe veya alan için bitki seçimi, hazır rulo çim kullanımından palmiye ağaçlarına kadar sınırsız bitki skalası arasından yapılabilir.

Bitkilendirme Çalışması Nasıl Yapılır?

Peyzaj çalışmalarında büyük önem taşıyan bitkilendirme çalışması için başlıca etken, bahçenin yani bitkilendirilecek alanın iklimi, ortam koşulları ve ihtiyaçlarının analiz edilmesidir. Bu çalışmanın akabinde, müşterinin istekleri üzerinden gerekli bitki seçimi yapılır. Toprak, sulama vb. altyapı hazırlanarak bitkilerin ekimine başlanır. Bitkiye göre değişen şekilde, tohumdan ekim de yapılabilir veya seçilen bitki hazır olarak ekilerek köklendirilebilir.

Bitkilendirme Çalışması Neler Sağlar?

Bitkilendirme, peyzaj çalışmalarının başlıca öğesidir. Bahçenize tasarım, sanat şekliyle kalite ve yatırım değeri katar. Yüksek görsellik, renklilik, koku gibi yaşam kalitenizi arttıracak sayısız faydayı da beraberinde getirir.

Bitkilendirme Çalışması Fiyatları Nedir?

Bitkilendirme çalışması fiyatları, uygulanacak alanın büyüklüğüne, iklim ve ortam koşullarına, seçilecek bitkilere göre değişmektedir. Bahçeniz veya herhangi bir uygulama alanına bitkilendirme çalışması çim fiyatı almak için bize İletişim sayfamız üzerindeki bilgiler ile ulaşabilirsiniz.

Peyzaj Bitkilendirme Çalışması Uyguladığımız İl ve Bölgeler

Kocaeli - İzmit İstanbul, Ankara, Eskişehir, Adapazarı - Sakarya, Bursa, Bilecik, Bolu, Zonguldak, Tekirdağ, Balıkesir, Çanakkale başta olmak üzere tüm Türkiye'de peyzaj bitkilendirme çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz.

Bahçeniz için çeşit çeşit bitkilerle doldurmak mı istiyorsunuz?

İletişime geçin!